Majutus - Tähtheina residents

Ootame külla kuni 7 liikmelisi peresid aga meeldivalt olla võib ka kahekesi. Soovi korral on võimalik ka telkida. Hoonekompleks on suure aiaga, kus on grillimisnurk, terass õuemööbliga ja kiik. Peahoones on kaks magamistuba nelja magamiskohaga, köök, suur tuba koos kamina ja sööginurgaga ning WC-vannituba. Köögis olemas kõik vajalikud köögitarbed (pliit, ahi, külmkapp, veekeedukann, kohvimasin, sööginõud, potid, pannid). Kõrvalhoone õdusas katusekambris on kolm magamiskohta. Akendest avanevad imeilusad vaated ümbritsevale loodusele mida saab nautida ka peahoone ülemiselt ja alumiselt rõdult, mis on ideaalsed kohad kas einestamiseks või niisama mõnusalt aja veetmiseks.

Lähim naaber on umbes kilomeetri kaugusel, seega on 100% privaatsus ja rahu garanteeritud. Kaugus Sviby sadamast 9 km ning saare keskusest Hullost 4 km. Sviby sadama juurest on võimalus laenutada jalgrattaid.

Hoone kasutamisel palume arvestada, et eeldame saada talukompleksi tagasi samas seisukorras, nagu ta on üleandmise hetkel. Juhul, kui soovid meiepoolset koristamisteenust lisandub üürihinnale vastav tasu summas 25 €.

Aga nagu öeldakse- parem üks kord kogeda kui sada korda lugeda. Sellest, mis Sind ees ootab saad aimu juurdelisatud galeriid vaadates. Tere tulemast!

Täiskompleksi üürihind 2022.aastal:

Hind kuni 7 in - 200 €/ ööpäev
Hind kuni 4 in - 150€/ ööpäev

Hinna sisse kuuluvad ka  käterätikud, saunalinad, voodipesu.

Pikema üüriperioodi korral või kahekesi aega veetes küsi personaalset pakkumist!

Majutus algab kell 15:00, lõpeb kell 12:00.

Broneeri siit: https://svibyrent.ee/broneeri


Eelmine
Ringsõit UAZ- idega
Järgmine
Rattalaenutus / Piknikuga rattamatk 

Vastused puuduvad

Email again: