Tähtheina residentsi majutus

Ootame külla kuni 8-liikmelisi peresid aga meeldivalt olla võib ka kahekesi. Soovi korral on võimalik ka telkida. Hoonekompleks on suure aiaga, kus on grillimisnurk ja lugemiskiik. Peahoones on kaks magamistuba viie magamiskohaga, köök, suur tuba koos kamina ja sööginurgaga ning WC-vannituba. Kõrvalhoone õdusas katusekambris on kolm magamiskohta. Akendest avanevad imeilusad vaated ümbritsevale loodusele mida saab nautida ka peahoone ülemiselt ja alumiselt rõdult, mis on ideaalsed kohad kas einestamiseks või niisama mõnusalt aja veetmiseks.

Lähim naaber on umbes kilomeetri kaugusel, seega on 100% privaatsus ja rahu garanteeritud. Kaugus Sviby sadamast 9 km ning saare keskusest Hullost 4 km. Võimalus on laenutada ka jalgrattaid Sviby sadamast.

Täiskompleksi üürihind koos saunaga on 250 € (ööpäev). Pikema üüriperioodi korral või kahekesi aega veetes küsi personaalset pakkumist!

Hoone kasutamisel palume arvestada, et eeldame saada talukompleksi tagasi samas seisukorras, nagu ta on üleandmise hetkel. Juhul, kui soovid meiepoolset koristamisteenust lisandub üürihinnale vastav tasu summas 25 €.

Aga nagu öeldakse – parem üks kord kogeda kui sada korda lugeda. Sellest, mis Sind ees ootab saad aimu juurdelisatud galeriid vaadates. Tere tulemast!

Broneeri: rent@vormsi.ee või booking.com 

Kõikide mugavustega köök, õhksoojuspump
TV
Dušš, vann, wc
Käterätikud, saunalinad, voodipesu
Terrass, õuemööbel, grillimisvõimalus

  • Koerad-kassid lubatud

Eelmine
UAZi rent
Järgmine
Jalgrattalaenutus

Vastused puuduvad

Email again: